NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


Ben Jaworski

Ben Jaworski (rok narodenia: 1980) maloobchodník a fotograf

 

Môj prvý automobil bol čierny Mustang Coupe z 1970 s čiernym interiérom. Bol som 18, keď som kúpil toto auto pre seba, miloval som to! Použil som Mustang na každodenné výlety, ale aj na dovolenku. A tak som išiel do Francúzska, do Nemecka, do Českej republiky a do Rakúska. Na každú dovolenku, kamkoľvek som išiel, ľudia na ulici prijímali desiatky fotografií. Bol som naozaj hrdý, pretože samozrejme je to veľmi cool auto, ktoré vidím!

 

Študoval som 5 rokov na Strojníckej škole. Doma som vždy mal garáž s na svoju dobu dosť modernými autami. Dnes sú to klasické autá. Vždy ma bavilo byť zapojený do technológie, ktorú nám klasické autá ponúkajú. Skončil som, odkedy som sa presťahoval do Holandska, kde žijem už 10 rokov. Tu v E & R Classics pracujem od roku 2016 ako maloobchod a fotograf.

 

Vlastne som vozy snov 2, Corvette C1 od 1956 a Austin Healey tiež od 1956. Mám ich rád v čiernej farbe s čiernym interiérom.