Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Nedeľa 1. novembra (Deň všetkých svätých) EXTRA OTVORENÉ od 12:00 do 16:00


Ernest Praag

Ernest Praag (rok narodenia: 1967) majiteľ / riaditeľ

Ženatý s Maartje
2 deti: Marjolein a Vincent

Moje prvé auto bolo žlté Honda Civic 1st typu od 1973. To stálo 750 gilders v tej dobe, ktorá je teraz okolo € 330. Bol som veľmi spokojný s týmto autom a veľa som ho riadil, ale po chvíli začal konzumovať olej. Nie je to len trochu oleja, ale asi rovnako ako benzín. Dokonca som mal plechovky oleja v zadnej časti kmeňa pridať olej v prípade potreby. V 2018e som našiel plne obnovenú kópiu v Belgicku, kúpil som ju a dal som jej špeciálne miesto v mojej vlastnej zbierke.

Študoval som obchodnú ekonomiku na HEAO v Brede za 4 rokov. Po škole som pracoval v spoločnosti na doručovanie zásielok ako marketingový manažér pre 20 roky. Po prvých 10 rokoch som si kúpil akcie v rámci spoločnosti, čím som sa stal marketingovým riaditeľom marketingového generálneho riaditeľa. V 2006 som sa rozhodol predať svoje akcie a urobiť svoju prácu z môjho najväčšieho koníčka, ktorým sú klasické autá.

Preto som v spoločnosti 2008 začal s klasikou E & R, s ktorou sme začali v malej budove v Kaatsheuvel. Najprv sme mali segmenty 3: svadobný prenájom klasických automobilov, predaj klasických automobilov a dielne, ktorá k nemu patrila. V 2010e sme sa presťahovali do Dongenu, kde sme prešli z budovy 1 do budov 6 kvôli rastu v priebehu rokov. Bolo to pre nás príliš zaneprázdnené, aby sme udržali všetky segmenty a tak sme sa rozhodli zastaviť prenájom svadby a sústrediť sa na predaj a dielňu v 2011. Na začiatku 2014u bola k dispozícii krásna budova vo Waalwijku, kúpila som ju a presunuli sme všetko do tejto budovy. Medzitým máme vo Waalwijku budovy 3. V spoločnosti 2016 som okrem E & R Classics založil dve ďalšie spoločnosti, ktorými sú Sun Classic Cars a reštaurátorská spoločnosť v zahraničí. Momentálne máme skladom 400 staré autá a pracujeme s ľuďmi 55.

Moje absolútne auto snov je Bentley Speed ​​Six od firmy 1930 vo farbe britskej závodnej zelene. Tiež som našiel rad Jaguar e-type 1 s plochým krytom vonkajšieho zámku kapoty od spoločnosti 1961 a fantastickým klasickým autom. Páči sa mi to najlepšie v striebornej šedej s modrým interiérom.

Klasické autá mali pre mňa vždy osobitný význam. Každý deň chodím v spoločnosti a pozerám sa na autá, stále si užívam úžasnú krásu, ktorú nám klasické autá ponúkajú, techniku, s ktorou sú dohromady a samozrejme krásny unikátny zvuk, ktorý produkujú.


Webové stránky: http://www.ernestpraag.com