NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


Ernst van Kempen

Ernst van Kempen (rok narodenia: 1981) medzinárodný predavač.

 

Moje prvé auto bolo čierne Fiat Tipo od 1997 a kúpil som ho, keď som mal 19 rokov. Milovala som svoje vlastné auto, pretože mi to dávalo pocit slobody. Použil som ho ako každodenné auto, ale aj to, že som išiel do Francúzska ísť na dovolenku. Ísť na priateľov, ktorí nežili v blízkosti, nebolo problém, pretože som mohol ísť tam, kam som chcel ísť. Staral som sa o malú údržbu sám, a tiež dať navigačné a hmlové svetlá na to. Miloval som na tom pracovať.

 

Marketing a komunikácia je všetko, čo mi vyhovuje, a tak som to začal študovať. Strávil som 4 roky na vysokej škole MBO Koning Willem 1. Vo svojom 4. a minulom roku som absolvoval stáž v spoločnosti s názvom Auto Elektro, kde som po ukončení svojej praxe pokračoval v práci. Pracoval som tu 1 rok pre drobné technické práce a pre niektoré marketingové prvky. Potom som pracoval 8 rokov v Autocentre Waalwijk ako predajca ojazdených vozidiel. Zistil som, že predaj je moja vášeň. Preto som po zamestnaní v Autocentre Waalwijk začal pracovať 2 roky ako predajca u špecialistu Mercedesu v Moergesteli. Potom som pracoval ďalšie 4 roky pre Autoservice van Eersel v spoločnosti Waspik. Teraz veľa rokov pracujem pre spoločnosť E & R Classics ako predajca krásnych klasických automobilov, ktoré ponúkame.

 

Môj sen auto je BMW 850 od 1990 v striebornej šedej farbe s čiernym interiérom.