NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


Julian Vos

Julian Vos (rok narodenia: 1997) mechanik a vodič

Prvý automobil, ktorý som si kúpil, bol čierny Peugeot 106. Mal som 18 rokov a hneď som ho išiel, keď som mal vodičský preukaz. Použil som auto pre 3 na 4 mesiacov, keď som sa stretol s krásnym BMW e30, ktorý mám dodnes. Zamiloval som sa do tohto auta a chcel som jazdiť a užívať si ho čo najskôr.

Školenie vodičov nákladných vozidiel som absolvoval na vysokej škole Koning Willem 1 v Den Boschu. Toto školenie som absolvoval iba za 1.5 roka, čo sa mi veľmi páčilo, keďže som mohol okamžite začať pracovať. A tak som prvou prácou ako vodič nákladného vozidla bol v spoločnosti E. Van Wijk, kde som pracoval 2.5 roka. Po tejto práci som začal pracovať v spoločnosti E & R Classics, kde som funkciou pomocný mechanik a vodič. Myslím si, že je úžasné pracovať s klasickými automobilmi, ale ešte lepšie je dodávať ich domov ľuďom. Akosi sa cítim ako Ježiško, pretože akoby som vždy nosil darčeky.


Moje vysnívané auto je určite červené BMW m3 s čiernym interiérom.