NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


Lars van Dongen

Lars van Dongen (rok narodenia: 1989) kupujúci a medzinárodný predajca

 

Môj prvý automobil bol bordó červený Opel Corsa. Bol som 18 rokov, keď som ho kúpil a bol veľmi nadšený. Okrem môjho prvého auta je tu aj ďalšia pamäť, ktorú budem vždy pamätať: moja prvá jazda v klasickom aute. Bolo to svetlo modrá a biela Chevrolet Corvette C1 od firmy 1959. Bola to taká fantastická skúsenosť! Miloval som to, a preto bude vždy zostať mojím obľúbeným klasickým vozidlom.

 

Pokiaľ ide o vzdelanie, vyštudoval som manažment maloobchodu na Florijn College v Brede. Za tieto 4 roky vzdelávania som už pracoval s množstvom automobilov. Po škole som začal pracovať v spoločnosti, ktorá predávala moderné autá a tiež niektoré klasické autá. Mojou prácou v tejto spoločnosti bol predajca. Zistil som, že predaj je moja vášeň. V spoločnosti E & R Classics pracujem už veľa rokov ako kupujúci a medzinárodný predajca.

 

Môj sen automobil zostáva svetlo modrý s bielou Corvette C1, v ktorej som urobil môj prvý klasický výlet do auta. Toto auto bude pre mňa vždy špeciálne. Výhodne Corvette od 1960 alebo staršie.