Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

August 15 (predpoklad) OTVORENÝ SHOWROOM - júl a august OTVORENÉ ako obvykle

Zákaznícke referencie

Každý rok dodávame stovky klasických áut spokojným zákazníkom po celom svete, ale najmä Holandsku, Belgicku, Nemecku a Francúzsku.
Mnoho našich zákazníkov zdieľa svoje pozitívne skúsenosti s ERclassics, na ktoré sme veľmi hrdí.

Na tejto stránke nájdete výber referencií od zákazníkov ERclassics z rôznych krajín.
Odkazy zákazníkov od ľudí, ktorí si kúpili svoje klasické auto v ERclassics, rovnako ako ľudia, ktorí predávali svoje klasické auto ERclassics.

Ste spokojný zákazník ERclassics, alebo máte nejaké sťažnosti? Prosím dajte nám vedieť.
Akýkoľvek druh spätnej väzby je oceňovaný, vždy sa snažíme zlepšovať naše služby.

Všetky referencie a fotografie sú zhromaždené od skutočných zákazníkov. Pôvodné referencie vrátane mena zákazníka, dátumu písania a ďalšie relevantné informácie sú k dispozícii na prehliadanie na požiadanie v našej predajni v meste Waalwijk.

 • Dietmar, Nemecko

  Schválenie typu E bolo dnes úspešné. Som šťastný! Práve som prišiel z DEKRA a nechal som vykonať hodnotenie pre typ E (pre poistenie). Znalca bol ohromený kvalitou reštaurovania! Nikdy nič také nevidel! Bol som s tým veľmi šťastný!

 • John, Spojené kráľovstvo

  Moja žena a ja by sme sa vám chceli poďakovať za veľmi príjemnú návštevu spoločnosti E & RClassics, ktorá sa včera kúpila. Auto bolo presne to, čo sme hľadali, a kúpiť si ho s vašou profesionálnou pomocou medzi obrovským množstvom krásnych automobilov bol veľmi príjemný zážitok. Zašlite prosím naše uznanie Ronovi za jeho odborné znalosti, ktoré nám pomáhajú s najpodrobnejšou prehliadkou vozidla. Ešte raz ďakujeme a prajeme Vám a vašim kolegom všetko najlepšie.

 • AlainFrancúzsko

  Prekvapený včera večer prišiel MG !! Bezproblémové dodanie a vozidlo spĺňajúce moje očakávania. Ďakujeme za vašu profesionalitu a dostupnosť. Čoskoro sa uvidíme pre ďalšie vozidlo.

 • Jean-BaptisteFrancúzsko

  BMW som dostal dobre, je to vynikajúce! Uvidíme sa skoro, dúfam.

 • ben, Spojené štáty

  Ahoj Lars, dnes som dostal moje auto a ja som jeden spokojný majiteľ vozidla. Ďakujeme vám za pomoc pri nákupe. Ak sa rozhodnem kúpiť ďalšie auto zo zahraničia, požiadam vás.

 • Leslie, Belgicko

  Ďakujem za rýchlu odpoveď na moju otázku. Dokumenty som dostal v poriadku. Chcel by som sa tiež poďakovať spoločnosti E&R classic a pánovi Larsovi van Dongenovi za odborné vedenie, ktoré nás viedlo pri kúpe MG B. Boli sme dostatočne informovaní o všetkých našich otázkach a potom sme si mohli užiť krásnu skúšobnú jazdu. Pán van Dongen dokonale zvládal aj administratívne spracovanie nákupu.

 • Porsche Club Nurburgring, Nemecko

  Ďakujem za priateľské privítanie 31. augusta a nápoje. Našim členom sa to veľmi páčilo! S pozdravom z Nürburgringu.

 • Jan en Lizebeth, Holandsko

  Chceli by sme sa vám veľmi pekne poďakovať za vaše úsilie. Sme veľmi spokojní s tým, ako všetko šlo. Dúfame, že si užijete 2CV na dlhú dobu.

 • NM, Spojené štáty

  Nedávno som mal tú česť vychutnať si úžasnú zbierku krásnych automobilov. Vaše miesto je ešte lepšie ako Disney Land.

 • Elke, Nemecko

  MGB ma dobre prijal !!! Super pekné auto! Tiež som si prenajal garáž. Dnes bohužiaľ dážď, ale budúca jar bude určite prísť. Ďakujem za peknú manipuláciu !!!

 • Stichting Helden van de Zorg, Holandsko

  V nedeľu 6. októbra usporiadal Stichting Helden van de Zorg svoju 4. hrdinskú jazdu pre opatrovateľov Vughterstede Woonzorgcentrum Theresia z Vught. Čiastočne sa to podarilo vďaka vášmu sponzorskému príspevku.

 • Henk en Sylvia, Holandsko

  Dobrý večer, pán Ernst van Kempen. Môžem potvrdiť, že suma za Jeep bola pripísaná na môj účet. Chcel by som sa preto pokloniť za správne dokončenie predaja. Považoval som to za veľmi príjemné. Dúfam, že nový majiteľ bude mať toľko potešenia z jazdy, aké sme mali s Jeepom.

 • OTO Oirschot, Holandsko

  Ďakujeme vám za fantastický príjem počas našej jesennej jazdy 6. októbra. Užili sme si krásne klasiky a krásnu spoločnosť. Na našom webe je videozáznam jazdy a tiež niekoľko nahrávok, ktoré boli urobené u vás. Napriek nepriaznivému počasiu, ale vďaka vám bola jazda úspechom s nečakane krásnou účasťou. Veľa šťastia s vašou spoločnosťou a kto vie až inokedy.

 • ben, Holandsko

  Dohodnutú sumu som dostal v poriadku. Ďakujem vám za to a za všetko úsilie, aby ste to dokázali. Hovoríme, že to všetko končí dobre. Ak je potrebné niečo iné, rád by som si ju vypočul.

 • Bert, Holandsko

  Práve sme dostali platbu za Porsche 356 B. Úplne v dohodnutej lehote tak, ako by mala byť. Bolo mi potešením obchodovať s vami a odteraz pre vás veľvyslancom.

 • marcel, Nemecko

  Auto prišlo včera a bol som veľmi šťastný. Ďakujem vám veľmi pekne za všetko. Odporučil by som vám kedykoľvek.

 • Tomáš, Rakúsko

  Dve klasické autá dnes prišli, opäť vďaka, všetko fungovalo perfektne.

 • Dirk, Belgicko

  Môj Mercedes SL 300 bol dodaný dnes. Veľký kompliment mužovi, ktorý ho vydal !! Moje auto je naozaj vysnívané auto. Ďakujem celému tímu erclassics a hlavne ďakujem Larsovi.

 • PascalFrancúzsko

  Dostal som to dobre, auto je v poriadku. Pokúsim sa vyskúšať auto, keď bude lepšie počasie. Ďakujeme, že ste ma viedli pri tomto nákupe. Mám pre vás len komplimenty a doporučím vás. Prajem vám veľa zákazníkov, takže toto je vaša najlepšia reklama.

 • Hely a Paul, Luxembursko

  Chcel som vás len informovať, že peniaze z našej TR4 boli dnes na našom účte. Moja žena a ja by sme vám chceli poďakovať za dobré a čestné zaobchádzanie. Od prvého okamihu sme sa cítili v dobrých rukách. To najlepšie pre vás a vašu rodinu a samozrejme pre celý tím E&R.

 • nico, Nemecko

  Veľa nás teší. Máme to v našom druhom dome počas leta a plavíme sa tu náhodne cez Bregenzerský les. Ešte raz vďaka za perfektné profesionálne riešenie.

 • január, Holandsko

  Ďakujeme vám za profesionálny spôsob, ako to robíte!

 • Eric, Spojené štáty

  Dúfam, že je všetko v poriadku. Auto je skvelé !! Dostal som ju prvý máj. Ešte raz ďakujem za také úžasné auto.

 • Bert, Holandsko

  Moje komplimenty.

 • Maarten, Holandsko

  Pokiaľ ide o službu ER Classics, môžem byť veľmi stručný: skvelé! Pred niekoľkými týždňami som dostal svoj Fiat 500 Abarth a už som absolvoval nádherné jazdy. Celá spolupráca prebehla hladko a efektívne. Čo sa týka môjho ďalšieho klasického automobilu, určite sa opäť vydám na klasiku ER!

 • , CarlFrancúzsko

  Ďakujem vám veľmi pekne, že ste si našli čas na zodpovedanie mojich otázok prostredníctvom tohto videa. Je to veľmi profesionálne, perfektné!

 • Jean-EmileFrancúzsko

  Chcel by som sa poďakovať tímu za prípravu môjho PORSCHE Boxster a veľmi profesionálneho a očarujúceho dodávateľa. Napriek obavám z noviniek v procese, M Lagache vždy odpovedal, nie okamžite jasné, ale veľmi profesionálne.

 • MaxenceFrancúzsko

  Chcem sa vám poďakovať za prijatie môjho 404 CAB. Osobitne by som chcel poďakovať Remi, ktorá preukázala profesionalitu, pozornosť a hľadanie riešení na uspokojenie svojich zákazníkov. Pozornosť ER Classic a vysoká záruka kvality v tejto oblasti. Ešte raz vďaka celému tímu. Šťastný zákazník.

 • Marnick en Kathleen, Belgicko

  Ďakujeme za bezproblémové doručenie. Nikdy sme nemali takúto službu a naozaj to myslíme! Určite prídeme znova.

 • Jordi, Holandsko

  Ešte raz vďaka za úsilie a fantastický servis! Dám vám vedieť, kedy bude. A samozrejme prídeme raz, pravdepodobne to bude budúci rok s T1.

 • Coen, Holandsko

  Úžasná spoločnosť a veľmi pohostinní! Veľmi pekné podnikanie a musíte sa pozerať!

 • Jean-MichelFrancúzsko

  Do ALBI sme dorazili veľmi dobre, moja žena je s MERCEDES veľmi spokojná, čoskoro mi gratulujem. Som veľmi spokojný s automobilmi 3, ktoré boli zakúpené od vás, MERCEDES 190 SL je krásne v súlade s fotografiami stránok, boli sme ohromení vašou hlavnou dielňou a jej tímom na prípravu auta na naše dvere, auto veľmi vysokej profesionality, odporúčam kúpiť bez problémov od ER CLASSIC.

 • paul, Holandsko

  Dnes som zdvihol auto. Ešte som nešiel na diaľnici, ale naozaj som si to užil. Overdrive je tiež perfektný. S mojimi predchádzajúcimi MG som riadil 2x 10 rokov; Očakávam tiež, že si toto auto užijem veľmi dlho.

 • Andreas & Andrea, Nemecko

  Týmto spôsobom by som vám chcel poďakovať, veľmi pekne vám ďakujem za bezproblémový a jednoduchý nákup kabrioletu VW s vintage licenciou. Moja žena a ja sme nadšení veteránom, dobre zapadá do našej minulosti. Presun sa uskutočnil vynikajúco napriek búrke v tento deň, podporovaný aj veľmi pekným a sympatickým vodičom. Vozidlo je ideálne pre mňa a vďaka dobrej príprave Vašej spoločnosti to bolo bez problémov, všetko bolo skvelé

 • Trevor, Nový Zéland

  Práve som si dnes vybral svoje auto a som s ním super spokojný. Auto vyzerá úžasne ešte lepšie ako fotografie.

 • Hans, Holandsko

  Chceme vám týmto poďakovať za mimoriadne správne zaobchádzanie s predajom nášho Jaguar XK120. Opäť Vás budeme kontaktovať, keď bude náš FHC pripravený na predaj za niekoľko mesiacov.

 • Svetový fond pre výskum rakoviny, Holandsko

  Týmto spôsobom som chcel osobne poďakovať vám a vašej organizácii za príjemnú a úspešnú spoluprácu v súvislosti s aukciou MGB v decembri minulého roka.

 • Arndt, Nemecko

  Som vždy rád, že vás počujem a kdekoľvek vám poviem o mojom MGA, ERClassics je vždy nazývaný veľmi pozitívny! Každý deň sa dá zažiť aj trochu Essenu. Všetko najlepšie pre celý tím!

 • FranckFrancúzsko

  Chcel by som vám poďakovať za perfektné podmienky, za ktorých som si auto nedávno kúpil. Môj VW Beetle kabriolet 1975 bol dodaný vo Francúzsku špičkovou dopravnou spoločnosťou. Auto je perfektné, ako bolo oznámené. Odporúčam vašej spoločnosti.

 • Frans a Stefien, Holandsko

  Prijal MG-B dnes. Sme s ňou spokojní a dúfame, že si ju užijeme už dlho. Ďakujeme za Váš servis a poradenstvo! Doručenie vašim kolegom bolo tiež veľmi správne. Odporúčame ER Classics ostatným v prípade záujmu!

 • kresťanFrancúzsko

  Ďakujem za to. Veľmi spokojný s vašou službou, dokonalým autom ... a Vašou priateľskou obsluhou. Môžem len odporučiť ER Classics.

 • Katrin, Nederland

  Vlani v septembri som si kúpil tento krásny 1975 Volkswagen "Bulli" od vás. Na prvý pohľad to bola láska a ja som stále veľmi šťastný vodič! Nemôžem sa dočkať, až to vezmem na cestu do nášho prvého výletu. Ešte raz vám ďakujeme celému tímu E&R Classics za váš milý a vynikajúci zákaznícky servis. Pokračuj v dobrej práci!

 • Gino a Sabine, Belgicko

  Naše úprimné poďakovanie za správne doručenie našich "oldies" dnes popoludní. Tiež veľký kompliment pre vodiča, ktorý úhľadne "zaparkoval" autá a dal potrebné vysvetlenie. Ďalšie "veľké vďaka" za to!

 • ClaudeFrancúzsko

  Chcel som vám poďakovať za vynikajúcu spoluprácu, ktorú ste mi poskytli pri riešení môjho súboru MG A. Musím vám povedať, že si nenechám ujsť príležitosť citovať a odporučiť váš E & R classic-site. V nádeji budúcej spolupráce vám ponúkame úprimné pozdravy.

 • patrikFrancúzsko

  Ďakujem veľmi pekne vášmu priateľskému tímu. Triumf GT6 je krásny a som veľmi rád, že ho môžem riadiť. Môj sen je teraz realitou, vďaka vašej pomoci.

 • Erich, Nemecko

  Teraz boli dokončené tri transakcie (VW Beetle, Renault 4 CV, TR 6) a rád by som povedal, že som veľmi spokojný s ich spracovaním. Obzvlášť som ocenil, s akou starostlivosťou a spoľahlivosťou sa s vami zaobchádzalo. Poradenstvo / podpora bola skvelá a bol som tiež ohromený, že ste všetky moje ďalšie želania tak dobre realizovali. Jedným slovom, všetko nemohlo byť lepšie! Spoločnosť E & R získala nového spokojného zákazníka.

 • kresťan, Nemecko

  Fiat prišiel dobre do Schleswigu. Je to naozaj veľmi pekné auto! Vďaka za všetko a nabudúce ťa uvidíme.

 • Harley, USA

  Chcem, aby ste vedeli, že som minulý týždeň dostal auto! Je to tak dobré a LEPŠIE, ako som si kedy predstavoval a som tak vzrušený, že som to vlastne tu v malej Tucson AZ. Že je to skvelá práca a špeciálne CAR je jednoducho fantastické! Ďakujem vám za slová vo všetkom, čo je ľahké pre obchod a dostať ho ku mne a všetkým ... Je to naozaj úžasné. Neveril som, že to bude fungovať na začiatku. Tiež som dostal Papers a priečinok, ktorý je od vás a odosielateľa v maile, to prišlo pred pár dňami. Chystám sa, aby vás a spoločnosť udržali chvály na vašu profesionalitu a úprimnú túžbu dostať auto ku mne a mať to tak dobré, ako sa zdalo !!!! Ale jednoducho, späť k mojej obrovskej "ĎAKUJEM" pre vás .. a tím na klasiku ER pre úžasné práce Done !!!! Vďaka .

 • Wim, Holandsko

  Chcel som vám poďakovať za dokonalé dodanie 2 + 2, transportér je ideálnym zastúpením pre vašu organizáciu. Julian urobil perfektnú dodávku, moje komplimenty! E-typ je pre mňa „prostriedkom“ na cestu objavovania, objavovania technológie za týmto americkým Jagom a stretnutia ľudí počas tejto cesty.

 • marc, Nemecko

  Chcel som vám poďakovať za to, že som mu pomohol.

 • JacquesFrancúzsko

  Práve sme dostali Austin Healey, všetko je perfektné. Vodič je veľmi priateľský.

 • Umberto, Belgicko

  Som spokojný od začiatku do konca, dúfam, že mám veľmi šťastie s autom.

 • mario, Belgicko

  Veľmi spokojný, dokonalý servis!

 • Harald, Nemecko

  Len som chcel vyjadriť svoj 100% pozitívny úsudok na vás PERFECT služby. Už som si kúpil autá 2 a len som chcel povedať ĎAKUJEME - perfektné autá a vynikajúcu službu. Vždy som si kúpil klasické autá na ERClassics.

 • Jean-MichelFrancúzsko

  Som veľmi spokojný, som veľmi spokojný s mojím triumfom TR3, urobili sme o 60 km, je to perfektné, že sa valí veľmi dobre a overdrive je perfektný ďakujem opäť za vašu radu, prosíme o postúpenie komentára nižšie.

 • juraj, Česká republika

  Ďakujem vám, je to veľmi ocenené.

 • marc, Nemecko

  Môj automobil teraz prišiel so mnou a ďakujem každému, môžem veľmi odporučiť ERclassics a hlavne pre vás ako predavača.

 • Tomassi, Luxemburgh

  Jednoduchý spätný odber po dvojitom nákupe. Som veľmi spokojný s oboma autami, boli doručené vo výbornom poradí, plne obsluhované a bežiaci krásne. Dodávka bola bezchybná a na dlhý príbeh som mal krátko odporučiť ERClassics každému nadšencovi, ktorý sa stará o silné odhodlanie a kvalitu služieb.

 • úprimný, Nemecko

  Ďakujeme Vám za priateľský a diskrétny rozhovor. Ford A je presne to, čo sme očakávali, a sme s nákupom veľmi spokojní. Ďakujeme za vynikajúce služby a profesionálnu manipuláciu.

 • Roel, Holandsko

  Vozidlo je určite dobre prezentované a video je tiež perfektné, pretože naznačujete, že teraz čaká na správneho kupujúceho.

 • BrunoFrancúzsko

  Stačí povedať, že auto prišlo, som naozaj šťastná, že je krásna, to, čo som očakával. Ďakujem vám, naozaj sa mi páčili výmeny, ktoré sme mali spoločne veľmi jasné a veľmi Pro.

 • LaurentFrancúzsko

  Mustang prišiel včera bez problémov. Som veľmi spokojná s našou spoluprácou a vašou garážou, ktorá sa vám vráti pri budúcom nákupe.

 • Stefaan, Belgicko

  Vozidlo bolo dodané úhľadne dnes popoludní a práve som dokončil rozsiahlu skúšobnú jazdu. Jazdí výborne. Veľmi vám ďakujeme za vynikajúcu službu a prajeme vám a celej posádke skvelé dni!

 • Cynthia & Rutger, Belgicko

  Dostali sme náš Jaguar minulú stredu a chceli by sme Vás informovať, že dodávateľka bola veľmi profesionálna a užitočná. Auto vyzerá dobre a tešíme sa na veľa vecí.

 • Jacques & AnnikFrancúzsko

  V nedeľu sme šli na vinobranie v Lanvollone. Z vozidiel 100, ktoré boli na displeji, naša Austin healey bola najúspešnejšia. Ľudia boli ohromení kvalitou obnovy auta, ešte raz gratulujeme. Stretli sme sa s človekom, ktorý žije v Pludual a ktorý vám pred niekoľkými rokmi kúpil MGB 5. je tiež veľmi spokojný.

 • Stef, Belgicko

  Chcem poďakovať celému tímu a najmä Davidu za snahu dostať náš typ E pripravený na víkend! Špičkový zážitok, ktorý je zriedka videný a oceňovaný nám a bude určite odovzdaný.

 • MichelFrancúzsko

  Jaguar prišiel. Vodič je skvelý, dokonca dal auto do mojej garáže. Som veľmi šťastný, pretože ste na tomto aute urobili veľmi dobrú prácu a dodávka bola bezchybná a včas. Moje ďalšie auto bude kúpené od vás.

 • MichelFrancúzsko

  Už som zákazníkom doma, keď som v minulom roku kúpil MG TF, s ktorým som veľmi spokojný. Organizujem mini rally pre 6 Oldtimers priateľov, aby navštívili Tulipány v Keukenhofu okolo apríla 20, 2019. Mám Predstavte si, že zastávam doma v ranných hodinách na návštevu (ak je to možné so sprievodcom) vo francúzštine.To bude možné.Máme samozrejme celý čas na definovanie dátumu a organizácie.Moje priateľstvo.

 • JC, Belgicko

  Ďakujeme Vám za Váš e-mail a za obe rukoväte. Som veľmi spokojný s tvojou láskavosťou a profesionalitou. Nemôžem povedať dosť dobrých vecí o vašom podnikaní.

 • Robert & Sabine, Nemecko

  Boli sme veľmi ohromení kvalitou a výberom vo vašej domácnosti. Ste tiež veľmi kompetentným partnerom konverzácie v pamäti.

 • danielFrancúzsko

  v nedeľu sme sa dostali domov bez problémov. Vozidlo funguje dobre. Ďakujem za fotografiu, pútavej pozornosti. Je mi potešením znova vidieť vás

 • francúzsky, Holandsko

  V poslednej dobe som vymenil moju mladú časovačov za Aston Martin. Celý proces bol veľmi príjemný.

 • Burkhard, Nemecko

  V nedeľu sme boli vo Waalwijku a pozreli sme sa na veľkolepú výstavu vinobranie. Tam sme boli veľmi priateľskí, čo dostal Lars v. Dongen. Aj keď sme tam boli pred oficiálnymi otváracími hodinami, ale stále sme dostali kávu. Lars nám ukázal celú výstavu, bol veľmi zdvorilý a nikdy neporušil. Tak som sa spontánne rozhodol kúpiť. Zložitá moja MG bola prijatá v platbe. Nikdy som sa necítil preplnený a teším sa na moje (nové) auto. Ďakujem za ER a najmä za Larsa v. Dongen.

 • George, Maďarsko

  Práve dostal auto minulý večer ... Jednoducho povedané, JUST LOVE IT! Ďakujem veľmi pekne, ak budem kúpiť iné auto, vaša spoločnosť bude určite moja prvá voľba.

 • Lewis, Canada

  Chcel by som len zablahoželať majiteľom firmy a špeciálne dobre urobiť pre ľudí, ktorí robia fotografickú prácu na vašej webovej stránke. Keď je čas správny, vrátim sa k vážnejšiemu pohľadu.

 • Volker, Nemecko

  MGA bolo dodané dnes ráno, všetko najlepšie.

 • Christophe, Belgicko

  Auto je tu a je to skvelé! Ešte raz ďakujem!

 • kresťan, Nemecko

  Automobil prišiel dobre, všetko je perfektné. Dokázal som ihneď zaregistrovať auto s papiermi, všetko fungovalo veľmi dobre! Ešte raz ďakujem!

 • Keith, Luxemburgh

  Jag prišiel a vyzerá skvele. Váš dodávateľ bol skvelý a veľmi sa staral o vyloženie, skutočný profesionál. Všetko sa zdá v poriadku a mám ho po celý rok pripravený na registráciu. Medzitým vám ďakujeme veľkému vám a vášmu tímu za veľmi hladkú transakciu.

 • Jean-Claude, Belgicko

  Som veľmi spokojný s tvojou láskavosťou a profesionalitou. Nemôžem povedať dosť dobrých vecí o vašom podnikaní.

 • Arndt, Nemecko

  Všetko bolo veľmi dobré a som veľmi spokojný. Pretože máte veľmi pekný, kompetentný zamestnanec ... moje gratulácie.

 • Jean, Nemecko

  Dostali sme TR6 včera. Čo pekné a dokonalé auto. Všetci tu okamžite prestali pracovať, aby prišli vidieť auto. Čo vám môžem povedať o kvalite služby a podmienkach doručenia. Ste jednoducho to najlepšie!

 • Birgit & Andreas, Nemecko

  Pred dvomi rokmi sme kúpili šedú sedačku Morgan plus 4 štyri miesta od vašej spoločnosti. Doteraz sme s týmto vozidlom veľmi spokojní a hneď sme prešiel nemeckým MOT (TÜV). Ďakujem za rodinu Reina.

 • Lennart, Švédsko

  Návšteva vo vašom showroomu a workshope bola veľmi zaujímavá.

 • patrik, Nemecko

  Ďakujem za vynikajúcu službu a za poslanie knihy.

 • Jurgen, Nemecko

  Vďaka za všetko, najmä dobré vzťahy týkajúce sa predaja mojej spoločnosti Triumph TR6.

 • , Carl, Belgicko

  Dnes ráno som dostal auto. Ďakujem obaja za pomoc, ktorú ste poskytli pri hľadaní správneho auta a za to, že ste ma prešli procesom nákupu. Taktiež ďakujem svojmu dodávateľovi, že ma prevezme kontrolu dnes ráno.

 • Xerxesšpanielsko

  Včera som dostal auto. Tom, dopravný chlap, bol vynikajúci, perfektné načasovanie, auto prišlo s individuálnou dopravou. Tom vytiahol auto z prívesu do záhrady. Chtěl som poďakovať tímu ER Classics za skvelú službu, ale tiež odporúčam Tomovi ako prepravcu, pretože dodal vynikajúcu službu.

 • Mary & Rene, Holandsko

  TR sa dobre darí. Ďakujeme za služby.

 • jaspis, Holandsko

  Je dobré vedieť, že typ S predáva to rýchlo! Nečakala som, že sa to stane a myslím, že ste to ani neurobili. Vašu službu som zažila veľmi radostnú a správnu. Vďaka !

 • PascalFrancúzsko

  Ďakujem za vašu odpoveď, pretože som zostala s dobrými spomienkami na našu transáciu. Vďaka .

 • Jean-MichelFrancúzsko

  Na 26 v decembri som kúpil 1965 Triumph spitfire MK 1. S nákupom sme veľmi spokojní a nemali žiadne problémy s vozidlom.

 • Thijs, Holandsko

  Všetky vaše vozidlá sú úhľadne prezentované vašimi presnými a zdvorilí zamestnancami.

 • Leon, Holandsko

  Veľa vďaky, vynikajúce služby, ktoré máte. Dokazuje to, čo sa mi páčilo počas nákupného procesu auta, spoločnosti, ktorá oceňuje svojich zákazníkov, a to aj po zakúpení auta.

 • Lan, USA

  Lancia Aurelia B21 prišla na Long Beach a čakala na skontrolovanie a uvoľnenie v USA. Jedná sa o druhé vozidlo kúpené od vašej spoločnosti a aj v zámorí. Tieto autá potrebujú veľa z vašej pomoci. S touto príležitosťou by som vám chcel poďakovať za vašu konštruktívnu spoluprácu a teším sa na to, že v budúcnosti budem mať oveľa viac plodných obchodných vzťahov.

 • Jean & AnnickFrancúzsko

  Ďakujem za veľmi profesionálnu službu, ktorá je tiež dôležitá pre vášho kolegu, ktorý doručil auto. Vozidlo je super a všetko, ako sme sa dohodli, je to potešenie pracovať za týchto podmienok, úprimne.

 • Claus, Nemecko

  Veľká vďaka, komunikácia s vami je jednoducho dokonalá!

 • DK Engineering, DK Engineering

  Ďakujeme vám za vynikajúce obnovenie pôvodnej špecifikácie.

 • Sužovať, Holandsko

  V 2016 som si zakúpil krásne zrekonštruovaný 1968 Mercedes 250 SL (Pagode) na ER Classics. Dokonca ani jeden rok po doručení vás stále nepovažujú za "uzavretú dohodu", ale ponúknu dobrú službu. To vám dáva pocit, že ste naozaj postaraní ako zákazník. Palec pre obaja, vždy priateľský, predaj ako zamestnanci služby v ER Classics vo Waalwijku.

 • Jean MichelFrancúzsko

  Dostali sme sa s Triumphom dobre. Vyzerá to naozaj veľkolepé, vďaka za vašu pohostinnosť. Môj priateľ bude určite budúcim zákazníkom, on bol ohromený.

 • Harald, Nemecko

  Veľa ďakujem za vaše posolstvo, auto bolo doručené a všetko vyzerá perfektne! Mnohokrát ďakujem a prajem Vám veselé Vianoce.

 • Andre & Petra, Nemecko

  Ďakujeme za bezproblémový nákup a dodávku nášho vozidla VW T2A '71.

 • úprimný, Holandsko

  Veľmi vám ďakujem za dodanie MK2u vrátane všetkých potrebných dokumentov. Tiež veľa vďaky za skvelú službu v posledných týždňoch.

 • nick, Grécko

  Ďakujem veľmi pekne za vašu odpoveď. Dôvodom, prečo som vás kontaktoval, je to, že vidím, že E & R classic robí nádhernú prácu.

 • Bart, Holandsko

  Chcel by som vám oznámiť, že Caterham je vynikajúci. To samozrejme samozrejme :-)

 • Tim, Nemecko

  Rád by som vám veľmi pekne poďakoval za všetko úsilie, ktoré ste vynaložili pri kúpe Volvo P 1800. Stále som veľmi šťastná, že to fungovalo dobre. Urobil som niekoľko pôžitkov s autom. Obaja v a aj mimo vozidla sú skvelé vidieť a riadiť to je ako sen. Ďakujem veľa za všetko. Určite vás znova navštívim.

 • Michael & Angela, Nemecko

  Radi by sme vám ešte raz poďakovali - najmä vašim spolupracovníkom Lard van Dongen za službu, ktorú sme dostali. Dostali sme teplo a skvelé privítanie. Radi by sme radi navštívili vašu showroom.

 • Ton & Cecile, Holandsko

  Zvláštne poďakovanie za zaslanú fotoreportáž, neuveriteľnú fotografickú sériu !!! Compliments! veľmi profesionálne.

 • martin, Holandsko

  Rád by som vám poďakoval za profesionálne, rýchle a pekné riešenie predaja mojej značky Volvo 544. Dostal som množstvo zásielky minulý týždeň, ako som sľúbil.

 • Lan, USA

  Včera som dostal Saab 93 a Citroen DS19, obaja autá v skvelej kondícii. Saab 93 je fantastické auto, ktoré mám pre svoju kolekciu. Mám naozaj rád. Rád by som ocenil vašu pomoc pri oboch autách s množstvom vecí v kufri Citroen. Ďakujem vám za všetko a dúfam, že máte dobrý obchod.

 • filip, Belgicko

  V piatok som dostal auto a posledný nedeľu som mal možnosť jazdiť v nedeľu: slnečný deň; perfektné! Auto je zdravé a robustné a brožúra údržby ukazuje, že auto bolo v rukách fanúšikov starej mechaniky. Ďakujeme za dokonalú službu: dokonalé doručenie, podrobné vysvetlenie a vlastné dokumenty a MOT.

 • Klaus, Nemecko

  Dokonca aj niekoľko týždňov po zakúpení zeleného TR4A IRS som stále veľmi spokojný. Len som zmenil niektoré malé veci, ale auto bolo vyrobené TOP od ER Classics. Ďakujeme vám znovu a vášmu tímu.

 • Jean-Francois, Belgicko

  Malá poznámka, ktorá vám oznámila, že sme konečne mohli riadiť náš Studebaker Hawk GT po náročnej zime a všetko šlo dobre: ​​štart, pohony, brzdy, dobré cestné schopnosti a príjemné jazdy. Takže som stále veľmi spokojný s nákupom a vašou službou a prídem znova a pozrieť sa na americké automobily vo vašom showroomu! Teraz vylepším toto auto podľa pôvodného modelu 1963.

 • Claude & NellyFrancúzsko

  Radi by sme vám poďakovali za auto, že prišiel dnes (streda) v skorých popoludňajších hodinách, auto je perfektné .. Pred dvoma dňami sme dostali dokumenty, všetko išlo dobre.

 • Jean MichelFrancúzsko

  Gratulácie pre tím ER Classics a špeciálne pre pána v. Kempena za vynikajúce francúzske. Spitfire je presne to isté ako na obrázkoch. Dodávka bola dokonalá, auto je v bezchybnom stave. Určite bude môj ďalší nákup v ER CLassics, ďakujem znovu.

 • Naoki, Japonsko

  Autobianchi od vás prišiel bezpečne.

 • Joseph, Malta

  Môj priateľ prišiel vyzdvihnúť auto a to v garáži v mojom dome na Malte. Povedali mi, že je v stave mincovne a sú blázni.

 • Simen, Nórsko

  Nórske zvyky boli ohromené automobilom a bolo ľahké preniesť vozidlo so všetkými správnymi dokladmi. Využijem túto príležitosť, aby som vám a vašim kolegom poďakoval za vašu pohostinnosť, keď sme navštívili vašu showroom (oba časy). Nemôžem premýšľať o žiadnom inom mieste, ktoré som zažil taký skvelý zákaznícky servis.

 • Wolfgang, Nemecko

  Ďakujem veľa za dodanie MGB bez problémov - auto je skvelé, moja žena šťastná.

 • martin, Holandsko

  Opäť moje pochvaľovanie pre špeciálny rýchly predaj môjho Volvo 544. Vďaka profesionalite zamestnancov ER Classics a krásnemu fotoreportáži a videu, ktoré urobili, tento predaj bol realizovaný.

 • luc, Belgicko

  Ďakujeme za vrelé privítanie a súkromné ​​prehliadky s užitočnými tipmi, od včerajšieho rána! Môžeme to ročne vymenovať?

 • Heinz, Rakúsko

  Neskoro, ale znova som dostal triumf na 25 v apríli s plnou spokojnosťou. Chcem všetkým poďakovať všetkým.

 • Wesley, Belgicko

  Chcem poďakovať spoločnosti E & R za vynikajúcu a predovšetkým rýchlu službu. Testoval som Beelte a všetko je dobré. To je jeden z dôvodov, prečo sa ľudia rozhodnú pre kompagnie s dobrou povesťou, vďaka za to.

 • Emiel, Belgicko

  Ďakujeme veľa za rýchly zásah a servis. Mimochodom, personál bol veľmi milý.

 • Petr, Nemecko

  Veľký kompliment, skvelé obrázky, skvelá obnova. Keď budem mať viac času, navštívim vás v Holandsku.

 • Jens, Nemecko

  Skvelé, vďaka veľa! Veľmi profesionálna podpora a čestný obchodný postoj.

 • Klaus, Nemecko

  Všetko šlo dobre. 1 hodinu po doručení vozidlo malo svoje registračné číslo. každý, kto som ukázal svoj sen, bol nadšený, ďakujem znova.

 • Jean-FrancoisFrancúzsko

  Malá správa, ktorá vám oznámi, že doručenie Studebakeru prebehlo dobre a v správny čas. Bol som veľmi spokojný aj s chlapom, ktorý vozil auto do garáže a povedal nám, ako zvládnuť auto. Blahoželáme Vám.

 • Roland a Hedy, Luxembursko

  Ďakujeme vám z Luxemburgu a prajeme Vám krásne prázdniny.

 • Pierrešpanielsko

  Rád by som poďakoval tímu ER Classics za rýchle doručenie môjho Austina Healeyho. Moje auto prišlo v perfektnom stave. Mnohokrát ďakujem a dúfam, že to bol prvý nákup mnohých.

 • Stu, USA

  Ohnivý vozík prišiel ... Milujem to! Ďakujem vám za dobrý obchod.

 • DidierFrancúzsko

  Dostali sme veľmi dobré auto na utorok 19 júl, to je skvelé.

 • Mient, Holandsko

  Môj Volvo P1800E už bol veľmi dobre obnovený; stále existujúce body boli vykonané vynikajúcim spôsobom v ich vlastnej garáži, vďaka predajcovi a šéfovi garáže.

 • Číča, Holandsko

  Sme hrdí majitelia tejto krásnej Citroën HY Camper, vďaka za dobrú službu E & R!

 • Tomáš, Nemecko

  Ďakujeme znova za krásne auto.

 • igor, Belgicko

  S vozidlom sme veľmi spokojní. Spropaguje vám za službu a vodičovi, ktorý vozidlo doručil.

 • úprimný, Belgicko

  Niekoľko mesiacov vlastníme MG a musím povedať, že tento nákup som nikdy na jednu sekundu neľutoval. V posledných niekoľkých týždňoch sme veľmi radi užívali nášho Maggy. Áno, dali sme auto s menom am a g v nej.

 • Eric, Holandsko

  Z dôvodu choroby som musel predať moju nedávno obnovenú MGB. Chcem poďakovať tímu od spoločnosti ER Classics za správny spôsob, akým prešiel predaj, a odporučí vašu spoločnosť všetkým mojim znalostiam v oblasti klasických automobilov.

 • Joachim, Nemecko

  Urobil si včera môj deň a každú minútu budem kráčať krásou! ĎAKUJEM MNOHOKRÁT!!!!!!!!!!!!!! Uvidíme sa v Stuttgarte budúci víkend, všetko najlepšie a vychutnajte si víkend (I WILL !!!!!!!!!!!!)

 • Hartmut, Nemecko

  Je mi veľmi šťastný, prečo? Pretože som navštívil vašu spoločnosť pred niekoľkými mesiacmi a ja a môj priateľ som bol veľmi nadšený stavom vystavených áut. Potom sme sa pozreli v dielni. Ste všetci otvorení, nič nie je skryté. Videli sme, že pracujete dobre a dôkladne. Gratulujeme - veľmi dobré!

 • stefan, Belgicko

  Bol som vo vašej spoločnosti v poslednej dobe a bol to príjemný známy. Predajcovia boli veľmi milí.

 • axel, Rakúsko

  Dobrý deň, Holandsko. Všetko šlo veľmi dobre. Pekný vodič, dobrá komunikácia, auto v garáži, naozaj super!

 • Eliane, Belgicko

  Všetko bolo veľmi dobré a chceli by sme vám poďakovať. Tu sú niektoré fotky príchodu môjho malého 4CV a odovzdanie kľúčov. Váš vodič bol veľmi sympa !!

 • Herbert, Nemecko

  Prišli peniaze. Vďaka za všetko úsilie. Opäť bolo veľmi príjemné pracovať s E & R.

 • Jakub, Holandsko

  Vďaka za to, že môj Triumph TR6 predávam tak rýchlo a hladko. Bolo to pekné obchodovanie s vami.

 • Leif, Dánsko

  Vozidlo mi dnes ráno prišlo na moju adresu presne tak, ako ste povedali, ako to bude. Bolo to potešenie, že s tebou pracujem.

 • BernardFrancúzsko

  Daimler bol dodaný v noci bez problémov na mojom mieste.

 • roland, Nemecko

  Dnes som dostal autá 2, ktoré som kúpil vo vašej spoločnosti. Som veľmi spokojný, stav vozidiel je tak, ako ste ich opísali. Teším sa na spoluprácu s vami.

 • paul, UK

  Ahoj, prijal som MGA ok. Ďakujem, som veľmi spokojný s nákupom.

 • Toke, Maďarsko

  Chcem len vedieť, že som naozaj spokojný s mojím novým Citroen! Bolo to skvelé potešenie robiť s vami obchod.

 • MickaelFrancúzsko

  Ahoj Ernest, dostal som svoj triumf v dobrom stave. Je krásna a som veľmi spokojná. Ďakujeme znova za vašu úprimnosť a láskavosť.

 • michal, Nemecko

  Všetko prebehlo s prepravou môjho Triumph TR6. Teším sa na to, že si toto krásne auto.

 • John a CarolRumunsko

  Jazdili sme 1600 km, aby sme sa dostali späť do Rumunska, auto bolo veľmi dobré.

 • Kenneth, Holandsko

  Ďakujem opäť, som veľmi spokojný s autom.

 • AntoineFrancúzsko

  Dostal som Volvo P1800 v dobrom stave a chcel by som vám poďakovať. Som veľmi spokojný a odporučil vám priateľovi, ktorý chce kúpiť klasické auto.

 • SilvanFrancúzsko

  Koniec augusta 2012 som si kúpil Morris Mino 1000. Chodí dobre a som s ňou veľmi spokojný.

 • marcel, Holandsko

  Chcem vám veľmi pekne poďakovať za vašu profesionalitu pri predaji môjho Triumph TR4A v decembri.

 • MichelFrancúzsko

  Doručenie triumfu TR4 prebehlo perfektne. Ďakujem.

 • Eric, Holandsko

  Chcel som vám a vašim kolegom poďakovať za vaše úsilie pri predaji Porsche 911S Targa 1973.

 • Vážne, Rakúsko

  Skoro ráno prišiel triumf. Vďaka vám a vášmu tímu za úsilie.

 • SilvanFrancúzsko

  Dobrý deň som dostal vozidlo. Všetko šlo dobre. Dodávateľ bol veľmi milý a profesionálny. Ďakujem za všetko.

 • Alexandre a NathalieFrancúzsko

  Vďaka svojmu tímu za svoj sen.

 • PierreFrancúzsko

  Dobrý deň, triumf TR6 bol dodaný, doprava prebehla dobre, veľmi krásne auto, vďaka! Uvidíme sa čoskoro.

 • Joachim, Rakúsko

  Rozhodla som sa vyzdvihnúť MGB GT a vyhnúť sa až do Rakúska bez ťažkostí. Veľká ďakujem celému tímu za to, že ste všetko jednoduché. Určite odporúčam ER-Classics!

 • Sam, UK

  Porsche 912 bol prijatý dnes. Presne to, čo sme očakávali. Ďakujem mnohokrát.

 • Richard, Holandsko

  Chcem vám poďakovať za to, že všetko prebehlo predajom môjho Volvo 1800S. Peniaze boli dané na môj účet dnes. Určite odporučím vašu spoločnosť svojim priateľom, keď chcú predať svoj Oldtimer. Možno ťa čoskoro uvidíme.

 • Paul, Portugal

  Vozidlo prišlo včera večer :-) Motor začal ihneď a aj keď ťažko pršalo, urobil som s mojim synom malú prehliadku okolo domu. Veľká vďaka.

 • zdvihák, Holandsko

  Chcel som, aby ste vedeli, že všetko presahuje očakávania. Jediným menším vecom bolo, že s krásnou chvíľou musel som nechať kabriolet za sebou. Mám dobrý pocit z podnikania s vami a určite vám odporučíme.

 • adrienFrancúzsko

  Potvrdenie príchodu môjho MGB Blue 1974. Vďaka veľa, je to skutočne dobré auto a som šťastný.

 • Jos, Holandsko

  O 2 pred rokom som narazil na ER-classics na Oldtimer Forum. Minulý týždeň som sa nachádzal v susedstve Waalwijk a rozhodol som sa, že sa pozrieť okolo. Čo úžasná showroom s báječnou starosťou!

 • nickšpanielsko

  Prišli sme bezpečne na Mallorku. Ďakujem veľmi pekne, že ste pripravili auto tak dobre.

 • Tomáš, UK

  MGA je vo výbornom stave, vďaka chlapcom!

 • marc, Nemecko

  Ďakujem veľmi pekne za peknú dohodu (Spitfire green). Bola to príjemná cesta späť do Nemecka.

 • LaurentFrancúzsko

  Veľmi pekne ďakujeme za nákup a dodávku, vozidlo je vynikajúce! Dobrá efektívnosť dopravy a istota vašej spoločnosti.

 • Gonzalošpanielsko

  Včera sa automobil dostal do perfektného stavu. Vďaka veľa, skvelé služby!

 • Daniel a Nicole, Belgicko

  Dnes MGB prišiel v poriadku v jeho novom domove. Radi by sme vám ďakovali za vrelú víziu a skvelú službu. Ďakujem za pomoc pri realizácii svojich snov.

 • michal, Nemecko

  Chcem vám znova poďakovať za srdečné privítanie vo Waalwijku a skvelé auto.

 • Dario, Nemecko

  Chcem vám poďakovať za to, že môj Ford Mustang bol preložený. Všetko prebehlo dobre. Želám vám všetko najlepšie pre budúcnosť a ja vám odporučíme ostatným.

 • FrancoisFrancúzsko

  Bolo to pár rokov, kedy som si kúpil MGB na ERclassics. Bol som veľmi spokojný so službou, takže vás budem opäť kontaktovať.

 • úprimný, Nemecko

  Dodaný MGB bol schválený a beží dobre. Ďakujeme za skvelú službu.

 • marcFrancúzsko

  Dobrá a bezpečná cesta do Paríža s MGB. Skvelé!

 • Označiť, Severná Karolína, USA

  Naozaj ohromený kvalitou práce. Vďaka chlapi. Počítam dni pred doručením ako dieťa pred Vianocami!

 • Sean, UK

  Vozidlo prišlo včera. Vďaka, je skvelá.

 • BrunoFrancúzsko

  Pred niekoľkými mesiacmi som kúpil MGB 71, bol to môj prvý klasický automobil. Najskôr som mal len krátku vzdialenosť, ale teraz som riadiť MGB každý týždeň a používať ho aj na dlhé vzdialenosti. Vďaka!

 • Jean-Pascal, Čile

  Chcel som, aby ste vedeli, že som už veľmi veľa bavil vďaka tomuto vozidlu, ďakujem. Ďakujem vám za vašu profesionalitu a dúfam, že znova podniknete.

 • Fernanda, Taliansko

  S radosťou vás informujem, že Isetta bola doručená včera popoludní. Bolo to skvelé potešenie robiť s vami obchod a ak budem niekedy hľadať "nové" staré klasické auto znova, viem, kam idem prvý.

 • rolandFrancúzsko

  Automobil bol dodaný a prišiel bez poškodenia. Ďakujem vám za službu a komunikáciu.

 • Olivia a MichelFrancúzsko

  MGA prišla dobre a beží dobre. Chcem vám poďakovať za inštaláciu vykurovacieho systému a 2 spojlerov. Odporúčam vašu spoločnosť ostatným, ktorí hľadajú klasické auto, kvôli kvalite automobilov a veľmi dôležité pre službu po kúpe. Veľa do tvojho tímu.

 • Wolfgang, Nemecko

  Harley Davidson prišiel dobre. Stav vozidla je taký, aký som očakával. Som veľmi spokojný. Chcem vám poďakovať za profesionálny a príjemný proces nákupu.

 • paulFrancúzsko

  Chcel by som vám poďakovať za to, že ste mi venovali čas, aby ste mi dnes pomohli. Po rozhovore s Ronom sa cítím veľmi pohodlne. Veľký showroom a fantastický tím ľudí!

 • AlainFrancúzsko

  Moja MGA je registrovaná vo Francúzsku a som s ňou veľmi spokojný. Uvidíme sa čoskoro a máte dobrý predaj!

 • MichelFrancúzsko

  Vozidlo bolo dodané dnes popoludní a všetko šlo dobre. Ďakujem vám za efektívnosť. Možno sa znova stretneme za ďalšie auto?

 • EmmanuelFrancúzsko

  Dostal som auto v dobrom stave a som veľmi spokojný. Veľmi dobré doručenie.

 • Sebastian, Nemecko

  Trochu neskoro, ale chcem vám poďakovať za bezproblémové spracovanie a dodanie triumph GT6.

 • Julian, Belgicko

  Malá poznámka, aby ste povedali, že auto je veľmi dobré z Holandska do Belgicka bez problémov. Ďakujeme znova za všetko a obzvlášť za srdečné privítanie počas našich návštev s vami.

 • AlainFrancúzsko

  Dostal som MGB v dobrom stave, ako sa očakávalo. Váš dodávateľ je veľmi sympatický.

 • EugeneFrancúzsko

  Dodávka prebehla veľmi dobre. Dodávateľ bol včas a podal mi potrebné doklady. Vďaka.

 • Bert, Holandsko

  190SL sa ukázalo skvele! Vďaka!

 • David, Belgicko

  Ďakujeme za dodanie a komplimenty k výrobcovi sedadiel! Na ďalší!

 • CharlesFrancúzsko

  Ďakujem vám za krásny Triumph Spitfire MK3, ktorý som si kúpil minulý rok. Odporúčam ER klasiku každému, kto hľadá klasické auto.

 • Dirk, Nemecko

  Vozidlo bezpečne prišlo a doteraz som spokojný.

 • Petr, Nemecko

  S veľkou radosťou som včera prijal MG. Vďaka a pozdravom.

 • Tomáš, Taliansko

  MGA prišla dnes ráno ... Ďakujem moc!

 • marieFrancúzsko

  Ďakujem za to, že som si splnil jeden z mojich snov.

 • patrikFrancúzsko

  Karmann Ghia prichádza dobre včera. Vďaka tebe a celému tímu.

 • Adriano, Luxembursko

  Stag prišiel dobre a som veľmi šťastný, že vydržal testy. A vďaka celému tímu.

 • Sylvie a Pierre, Belgicko

  Vďaka za vašu radu. S vašou službou sme veľmi spokojní. Uvidíme sa pre náš ďalší nákup!

 • Oliver, Nemecko

  Automobil prišiel dobre. Motor beží a práca môže začať. Vďaka za plynulý proces.

 • ChlapFrancúzsko

  V stredu sme dostali auto a sme s ňou veľmi spokojní. Všetko je v poriadku a dúfajme, že budeme môcť jazdiť na vidieku s naším novým vozidlom!

 • Hermann, Nemecko

  Ďakujem za toto nádherné auto. Motor funguje dobre a je veľmi výkonný.

 • Steve, UK

  Len som chcel poďakovať za mg! Preprava prebehla dobre, vodič a Antoine boli veľmi užitočné.

 • Dehmer, Nemecko

  Prišiel auto. Všetko išlo dobre. Frogeye je taký, ako sme očakávali, že bude aj dopravná vlna dobre.

 • ivan, Belgicko

  Test MGB kupé je v poriadku, vďaka!

 • Geurdie a Safano, Holandsko

  Chcel som vám povedať, že Studebaker vyzerá veľmi krásne na obrázkoch. Naše komplimenty pre fotografické zručnosti.

 • víriť, Belgicko

  Ďakujem veľmi pekne! Doprava prichádza včas.

 • Karl, UK

  Len aby ste vedeli, že Peugeot bol prijatý v poriadku a práve prešiel kontrolou UK mot, ďakujem za to, že ste celý proces hladko a bez problémov.

 • LáskaFrancúzsko

  Audi TT bol dodaný dnes. Je v perfektnom stave.