NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Chevrolet Camaro

Prvá generácia modelu Camaro bola predstavená v roku 1966. Auto bolo k dispozícii ako dvojdverové kupé alebo ako kabriolet s 2 + 2 sedadlami. Ford Mustang si užil veľa úspechov. Kompaktné športové vozidlo Chevrolet, pomenované Corvair, nebolo schopné konkurovať Mustangu. Preto Chevrolet prišiel s Camaro, ktoré bolo podobné Mustangu. Auto bolo navrhnuté tak, aby sa vytvorilo auto, ktoré malo podobnú konvenčnú konfiguráciu zadného pohonu a predný motor, ako napríklad Mustang. Prvá generácia modelu Camaro sa vyrábala až do roku 2.

Chevrolet klasické autá na predaj

Druhá generácia sa vyrábala od roku 1970 do roku 1981. V porovnaní s prvou generáciou bolo vozidlo druhej generácie dlhšie, nižšie a širšie. Auto nebolo k dispozícii ako kabriolet. V druhej generácii modelu Camaro bolo vykonaných niekoľko zmien. Podvozok a odpruženie vozidla boli revidované, čo viedlo k zlepšeniu pohodlia a výkonu vozidla. V roku 1974 a 1978 vozidlo malo facelift. Auto sa stalo trochu väčšie a širšie.

Nákup Chevrolet Camaro?

Tretia generácia modelu Camaro sa vyrábala od roku 1981 do roku 1992. Auto ako prvé ponúklo funkcie ako moderné vstrekovanie paliva a päťstupňová manuálna prevodovka. Auto bolo o takmer 500 libier (227 kg) ľahšie ako jeho predchodca. Chevrolet znovu predstavil kabriolet Camaro v roku 1987. Konštrukcia automobilu nebola ničím podobným ako jeho predchodcovia. Zadné okno bolo veľké a zlepšilo nedávny vývoj. Predné čelné sklo bolo pod uhlom 62 stupňov. Tým sa porušilo interné pravidlo GM, ktoré také uhly obmedzovalo na šesťdesiat stupňov. V priebehu rokov dostal Camaro tri nové generácie, čo z neho urobilo celkom šesť generácií.

Chevrolet Camaro

E & R Classics, váš špecialista na Chevrolet Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu automobilu Chevrolet Camaro v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváracie a interiérové ​​postupy pre vaše vozidlo Chevrolet Camaro
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná obnova vášho automobilu Chevrolet Camaro
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny