NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Ford Capri

Ford Capri je fastback kupé, ktoré bolo vyrobené v rokoch 1968 až 1986. Auto navrhol Philip T. Clark a malo byť európskym ekvivalentom modelu Mustang. Prvý Ford Capri bol Mk I. Auto bolo predstavené na autosalóne v Bruseli a malo podobnosť s Cortinou. Ford mal túžbu osloviť široké spektrum kupujúcich tým, že urobil MK I dostupným. Auto sa stalo dostupným prostredníctvom rôznych motorov. Ford revidoval MK I v roku 1972, vrátane nových sedadiel a zväčšených koncových svetiel.

Predaj klasických automobilov Ford

Ford Capri MK II bol vyrobený v rokoch 1974 až 1978. Čiastočne kvôli ropnej kríze v roku 1973 sa spoločnosť Ford rozhodla vytvoriť auto, ktoré by bolo vhodnejšie na každodenné jazdenie. To malo za následok určité zmeny v aute, ako napríklad kratšia kapota a zadné dvere so zadnými dverami. Capri MK II bol prvý Ford, ktorý obsahoval zadné dvere s hatchbackom. Automobil bol mechanicky podobný Mk I. Avšak MK II mal väčšie telo, modernejšiu palubnú dosku a menší volant.

Nákup Ford Capri?

„Projekt Carla“ bol odkazom na model Capri MK III, ktorý bol vyrobený v rokoch 1978 až 1986. V porovnaní s motorom MK II došlo k určitým zmenám. Koncept revidovaného MK II bol predstavený na ženevskom autosalóne v roku 1976. Predná časť MK III obsahovala štyri svetlomety a čiernu lamelovú mriežku. Capri MK III navyše zlepšil svoju aerodynamiku, čo viedlo k zlepšeniu výkonnosti vozidla.

Ford Capri

E & R Classics, váš špecialista na klasické autá Ford!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu automobilu Ford Capri v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváranie a vnútorné vybavenie pre vaše vozidlo Ford Capri
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná obnova vášho vozidla Ford Capri
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny