Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Nedeľa 1. novembra (Deň všetkých svätých) EXTRA OTVORENÉ od 12:00 do 16:00
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Ford Mustang 1965

K niekoľkým zmenám v Mustangu došlo na začiatku normálnej výroby modelu 1965, päť mesiacov po jeho zavedení. Tieto vozidlá sú známe ako "neskoré 65" a boli postavené po továrenskej prestavbe v auguste 1964. Zmenila sa zostava motora s motorom 200 cu in (3.3 L) "T-code", ktorý vyrábal 120 hp (89 kW; 122 PS). Výroba modelu "F-code" 260 cu in (4.3 L) prestala, keď skončil model 1964. To bolo nahradené novým 200 hp "C-kód" 289 cu v (4.7 L) motor s dvoj-barel karburátor ako základňa V8. Ďalšia v rade bola "A-code" 225 hp (168 kW; 228 PS) 4barrel karburovaná verzia, po ktorej nasledoval nezmenený "Hi-Po" "K-kód" 271 hp (202 kW; 275 PS) 289. Elektrický generátor jednosmerného prúdu bol nahradený novým striedačom striedavého prúdu na všetkých Fordoch (spôsob, ako odlíšiť 1964 od 1965u je zistiť, či svetlo alternátora na pomlčke hovorí "GEN" alebo "ALT").

Ford Mustang Classic Cars na predaj

Verzia Mustang GT bola predstavená ako "GT Equipment Package" a zahŕňala motor V8 (najčastejšie 225 hp (168 kW; 228 PS) 289), hmlové svetlá namontované na mriežke, pruhy panelov vahadiel a kotúčové brzdy. V interiéri možnosť GT pridal iný prístrojový panel, ktorý zahŕňal rýchlomer, palivomer, temp. rozchod, tlakomer oleja a ampérmeter v piatich okrúhlych číselníkoch (meradlá však neboli označené číslami.) Teraz bol k dispozícii štvorkrídlový karburátorový motor s akýmkoľvek štýlom karosérie. Okrem toho, spätné svetlá boli možnosť pridaná do auta v 1965. Mustang bol pôvodne k dispozícii buď ako hardtop alebo konvertibilný, ale počas prvých fáz dizajnu vozidiel sa uvažovalo o modeli fastback. Aj v spoločnosti 1965 sa narodil Shelby Mustang, ktorý bol k dispozícii len v novo predstavenej verzii karosérie Fastback s zadným sklom a výraznými vetracími mriežkami.

Nákup Ford Mustang 1965?

Štandardné interiérové ​​vlastnosti modelu 1965 Mustang zahŕňali nastaviteľné sedadlá vodiča a spolujazdca, rádio AM a radiacu páku umiestnenú na podlahe v rôznych farebných variantoch. Ford pridal ďalšie možnosti interiéru počas modelového roku 1965. Interiér Decor Group bol populárne známy ako "Pony vnútra" kvôli pridaniu reliéfne beží poníky na predných sedadlách, a tiež zahŕňal integrálne podrúčky, woodgrain nášivka akcenty, a okrúhly rozchod cluster, ktorý by nahradil štandardné Falcon prístrojové vybavenie. K dispozícii boli aj slnečné clony, (mechanické) diaľkovo ovládané zrkadlo, podlahová konzola a lavicové sedadlo. Ford neskôr ponúkol klimatizačnú jednotku pod prístrojovou doskou a prestal používať vinyl s možnosťou vloženia sedadiel z látkovej vložky, ktoré boli ponúkané iba v prvých modeloch 1965. Jednou z možností, navrhnutých výlučne na zábavu, bola Rally-Pac. Predstavený v 1963e po úspechu Fordu na tohtoročnej rallye Monte Carlo a k dispozícii na iných kompaktoch a medziproduktoch Ford a Mercury, Rally-Pac bol kombinovaný čas a tachometer namontovaný na stĺpik riadenia. Bola k dispozícii ako položka objednaná vo výrobnom závode pre US $ 69.30. Rally-Pac, inštalovaný predajcom, stojí US $ 75.95. Reprodukcie sú v súčasnej dobe k dispozícii z ľubovoľného počtu zdrojov Mustang reštaurovanie dielov. Voliteľný bol aj kompas, zadné bezpečnostné pásy, A / C a zadné svetlá.

Ford Mustang 1965

E & R Classics, váš špecialista na Ford Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu vozidla Ford Mustang 1965 v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváranie a interiérové ​​konanie pre váš automobil Ford Mustang 1965
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Úplné obnovenie vášho vozidla Ford Mustang 1965
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny