NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Ford Mustang 1968

Počas modelového roku 1968 bolo možné objednať pretekár na ulici s voliteľným motorom 428cu v (7.0 L) Cobra Jet, ktorý bol oficiálne ohodnotený na 335hp všetky tieto Mustangy boli vydané na ich VIN číslach R kódmi.
Modely 1967 a 1968 prestali používať "Pony Interior" v prospech nového luxusného interiéru, ktorý zahŕňal špeciálne farebné možnosti, brúsenú nehrdzavejúcu oceľ (1967) alebo ozdobu z dreva Woodgrain (1968), sedadlá, sklopné volanty a špeciálne vnútorné obloženie , Modely 1968, ktoré boli vyrobené počas 1968-u, boli tiež prvým rokom, ktorý zahŕňal 3 bodové a ramenné pásy na rozdiel od štandardných brušných pásov.

Ford Mustang Classic Cars na predaj

Možnosť klimatizácie bola plne integrovaná do palubnej dosky, reproduktory a stereo boli aktualizované, a jedinečné stredové a stropné konzoly boli možnosti. Model fastback ponúkol možnosť zadného sklopného sedadla a kabriolet bol k dispozícii so sklopnými oknami. Preč bol tiež Rally-Pac, pretože nový prístrojový panel mal ustanovenia pre voliteľný tachometer a hodiny. Jeho veľkosť a tvar tiež vylučujú inštaláciu príslušenstva na vrch stĺpika riadenia. Na prístrojovej doske boli pridané skupiny pohodlia so štyrmi výstražnými svetlami pre nízku hladinu paliva, zapnutie bezpečnostného pásu, parkovaciu brzdu a dvere pootvorené, alebo ak ste si objednali voliteľnú konzolu a A / C, svetlá boli namontované na konzole ,

Zmeny modelu 1968 zvýšili bezpečnosť s dvojramenným volantom absorbujúcim energiu, spolu s novo zavedenými ramennými pásmi. Ďalšie zmeny zahŕňali predné a zadné bočné markery, nápis „FORD“ odstránený z kapoty, spätné zrkadlo sa presunul z rámu na predné sklo, teraz bol k dispozícii 302 cu v motore V8 a pridali sa grafiky C-Stripe.

Nákup Ford Mustang 1968?

Kalifornia špeciálny Mustang, alebo GT / CS, bol vizuálne založený na modeli Shelby a bol predávaný len v západných štátoch. 'High Country Special', bol predaný v Denveri, Colorado. Kým GT / CS bol k dispozícii len ako kupé, model „High Country Special“ bol dostupný v konfiguráciách fastback a convertible v 1966 a 1967 a len ako kupón v 1968.

Mustang fastback získal populárny kultúrny status, keď bol použitý v thrilleri zločinu Bullitt. Frank Bullitt, hral herec Steve McQueen, riadil upravený Highland Green 1968 Mustang GT fastback s 390 cu v 4V engine, naháňa dvoch hitmenov v čiernom 1968 Dodge Charger vo filme auto prenasledovať ulicami San Francisca.

Ford Mustang 1968

E & R Classics, váš špecialista na klasické autá Ford!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu vozidla Ford Mustang 1968 v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváranie a interiérové ​​konanie pre váš automobil Ford Mustang 1968
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Úplné obnovenie vášho vozidla Ford Mustang 1968
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny