NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Triumph TR4

Triumph TR4 (1961) je športové vozidlo postavené vo Veľkej Británii spoločnosťou Standard Triumph Motor Company. Vozidlo (kód s názvom "Zest" počas vývoja) bolo založené na šasi a poháňaní predošlých športových vozidiel TR, ale s moderným štýlom Michelotti. Autá 40.253 boli postavené počas výrobných rokov. TR4 sa ukázal ako veľmi úspešný a pokračoval v robustnom, "chlupatom" obraze, ktorý mal predchádzajúci TRs.

Nový typ karosérie Triumph TR4 odtiahol klasický dizajn dverí z predošlých TR, aby umožnil okenné (sklopné) okná (namiesto menej pohodlných bočných závesov) a zaoblená zadná časť umožnila batožinu (kufor ) so značnou kapacitou pre športové vozidlo.

Triumph Classic Cars na predaj

Pokročilé funkcie zahŕňali prvé použitie nastaviteľnej ventilácie fasády vo výrobnom aute a možnosť unikátneho tvrdého vrchnáku, ktorý pozostával z pevného zadného skla s integrovaným rámom a odnímateľného oceľového stredového panelu. Bol to prvý taký strešný systém na výrobnom a predchádza rok 5 Porsche 911 / 912 Targa, ktorý sa odvtedy stal všeobecným názvom pre tento štýl top.

Na strope TR4 bol pevný strešný panel vymeniteľný s ľahko zloženou a uloženou vinylovou vložkou a nosným rámom nazývaným Surrey Top. Celá zostava hard top je často omylom označovaná ako "Surrey Top". V originálnych katalógoch výrobných častí je zostava tuhého vrchného a podsvietenia uvedená ako súprava "Hard Top". Vinylová vložka a rám sa ponúkajú samostatne ako "Surrey Top".

Kúpiť Triumph TR4?

Funkcie, ako sú okienka, boli považované za nevyhnutný krok vpred, aby sme dosiahli konkurenciu a dosiahli dobrý predaj na dôležitom americkom trhu, kde sa nakoniec predávala veľká väčšina TR4. Avšak predajcovia mali obavy, že kupujúci nemusí plne oceniť nové vybavenie, takže sa v 3 a 1961 vyrábal špeciálny krátky cyklus TR1962A.

Triumph TR4

E & R Classics, váš špecialista na klasické vozidlá Triumph!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár


Aké sú výhody nákupu vozidla Triumph TR4 v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváračské a interiérové ​​konanie pre vaše vozidlo Triumph TR4
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Úplné obnovenie vášho vozidla Triumph TR4
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny