Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Október 3 (Deň nemeckej jednoty) OTVORENÝ - Nedeľa Október 4 EXTRA OTVORENÝ (12: 00-16: 00)
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Volkswagen T2

Generácia 2nd Volkswagen Type-2 (známa ako T2) bola predstavená v 1967. Bol postavený v Nemecku až do 1979. Modely pred 1971 sa často nazývajú T2a (skorá pozícia), zatiaľ čo modely po 1972 sa nazývajú T2b (neskorý záliv). 2 tejto generácie 2nd-generácie stratil svoj výrazný predný sklo, bol o niečo väčší a podstatne ťažší ako jeho predchodca. Nový model sa tiež zbavil zadného odpruženia a prevodoviek, ktoré boli predtým použité na zvýšenie jazdnej výšky. Namiesto toho polovičné hriadeľové nápravy vybavené spojmi s konštantnou rýchlosťou zvýšili jazdnú výšku bez toho, aby došlo k divokým zmenám odklonu závesu kyvnej nápravy na báze Beetle.

Volkswagen Classic autá na predaj

T2b bol zavedený prostredníctvom postupnej zmeny v priebehu 3 rokov. Na prvých modeloch boli použité zaoblené nárazníky s krokom na použitie, keď boli dvere otvorené, predné dvere, ktoré sa otvárali na 90 ° od karosérie, žiadne pery na predných krytoch a polmesiace na vstupe vzduchu do stĺpikov D. Taktiež mali jedinečné poklopy motorov a až do doby, kedy predné ukazovatele 1971 nastavili nízku výšku na nos, a nie vysoko na oboch stranách mriežky čerstvého vzduchu. Model 1971 Type-2 predstavoval nový motor 1.6L s dvomi sacími otvormi na každej hlave valca a bol dimenzovaný podľa DIN na 37kW. Dôležitá zmena nastala so zavedením predných kotúčových bŕzd a nových cestných kolies s vetracími otvormi a plochými nábojmi. Najvýraznejšou zmenou 1972u bol väčší motorový priestor, aby sa zmestili väčšie motory 1.7 až 2.0 z modelu Volkswagen Type-4 a prepracovaný zadný koniec, ktorý odstránil odnímateľný zadný nárazník. Bezpečnosť proti nárazu sa zlepšila vďaka stlačiteľnej konštrukcii za predným nárazníkom. To znamená, že T2b bol schopný splniť bezpečnostné normy USA. Znak značky Volkswagen na prednej strane sa mierne zmenšil.

Nákup Volkswagen T2?

Neskoršie zmeny modelu boli predovšetkým mechanické. Od spoločnosti 1974 získal T2 svoj konečný tvar. Počas neskorých 1970ov boli postavené a otestované prvé prototypy dodávkových vozidiel Type-2 s pohonom 4.

Volkswagen T2

Klasika značky E & R, váš špecialista na autá značky Volkswagen Classic!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár


Aké sú výhody nákupu automobilu Volkswagen T2 v spoločnosti ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- STK, zváranie a interiérové ​​konanie pre vaše vozidlo Volkswagen T2
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná rekonštrukcia vozidla Volkswagen T2
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny