Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Nedeľa 1. novembra (Deň všetkých svätých) EXTRA OTVORENÉ od 12:00 do 16:00

Predaj klasického auta?

Predaj, nákup a zásielka klasických áut

Chcete predať svoje klasické auto alebo veterán, ale nechcete sa zaoberať cudzími ľuďmi na prahu, prichádzajúcimi telefónnymi hovormi, divákmi, ale žiadnymi kupujúcimi a len ťažkosťami vo všeobecnosti. Alebo možno ste jednoducho nemali nejaké šťastie zatiaľ predaj vaše klasické auto. E & R Classics poskytuje riešenie, pokiaľ ide o predaj vášho klasického auta. Špecializujeme sa na nákup, predaj a zásielku veteránov a klasických áut.

Dohoda o zásielke

PROSÍM VYPLŇTE FORMULÁR AKO PONÚKNITE VÁŠ AUTO.

+ 31638603996

Špecifikácie kontaktu

Špecifikácie automobilu

* Povinné políčka

Nákup klasického auta

Vďaka nášmu rýchlo sa meniacemu inventáru neustále hľadáme zaujímavé klasické autá na nákup. Ak máte záujem o ponuku svojho klasického automobilu alebo klasického vozidla, vyplňte tento formulár. Vždy vás budeme kontaktovať.

Zásielka vášho klasického auta je úplne ZADARMO!

Prirodzene, získate viac peňazí tým, že odovzdáte svoje klasické auto namiesto toho, aby ste svojmu klasickému vozidlu priamo predávali. E & R Classics je jedným z hlavných klasických predajcov automobilov v Európe. Zameriavame sa na medzinárodný trh. Predávame naše klasické autá jednotlivcom, vracajúcim sa zákazníkom a predajcom automobilov doma aj v zahraničí. V spoločnosti 2017 sme predávali vozidlá 500 classic zákazníkom v rôznych krajinách spoločnosti 21.

Predávame pre vás vaše klasické auto. Neplatíte žiadne poplatky! Pohodlie a výhody:

 1. Voľný priestor v garáži / skladovaní.
 2. Vaše klasické auto bude uložené v našom showroomu bezpečne a sucho.
 3. Jediné, čo musíte urobiť, je priniesť vaše auto k nám, žiadne ďalšie ťažkosti. Prípadne môžeme vyzdvihnúť auto na mieste za poplatok.
 4. Pracujete s oficiálne certifikovanou spoločnosťou (RDW).
 5. Vaše vozidlo bude profesionálnym spôsobom ponúkané na trhu klasickými nadšencami automobilov.
 6. Kupujúci môžu obchodovať s vozidlom na klasickom aute na E & R Classics. Skúsenosti ukazujú, že mnohí zákazníci sú ochotní obchodovať s vozidlom, čo je vo väčšine prípadov pre jednotlivcov pomerne zložité. Táto možnosť zvyšuje šancu na 60%, že vaše klasické auto bude predávané.
 7. Administratívny proces a finančné vyrovnanie správne zabezpečuje E & R Classics.
 8. A čo je najdôležitejšie, budete mať úžitok z našej rozsiahlej siete medzinárodných obchodných vzťahov a reklám, a to online aj v časopisoch v celej Európe.

Prečo by som predával svoje auto cez E & R Classics namiesto toho, aby som ju sám predával?

Každé klasické auto je jedinečné. My ako špecialisti presne vieme, ako ponúknuť svoje auto a ešte dôležitejšie, komu. Možno, že vaše auto vo vašej krajine nie je tak populárne, ale je ešte populárnejšie v zahraničí. Všetko o tom vieme, vďaka mnohoročným skúsenostiam ako klasický automobilový obchodník. Je dobre známe, že predajný cyklus klasického auta môže byť dlhý. Nemusíte sa obávať reklamy, predaja, komunikácie s možnými kupujúcimi, schôdzok a obťažovania prázdnych sľubov potenciálnych kupujúcich, postaráme sa o to všetko! Zabezpečujeme tiež finančné vyrovnanie a zaobchádzanie s licenciami, a to bezplatne. Ak predávate klasické auto cez E & R Classics, existuje šanca na 90%, že vaše auto bude predávané v rámci 6 mesiacov.

Ako to funguje?

 1. Uveďte svoje vozidlo v čistom a leštenom stave do našej predajne v meste Waalwijk. Prípadne môžeme vyzdvihnúť auto na mieste a nechať ho vyčistiť a leštiť profesionálnym umývadlom (náklady sú na vaše náklady). Do vozidla vložte akékoľvek historické dokumenty.
 2. Náš špecialista kontroluje auto a spolu s vami určuje hodnotu.
 3. Keď sa obe strany dohodnú, zmluva bude vyplnená. Máte na výber možnosť vziať si dokumenty s vami alebo nechať ich u nás, kde budú uložené v trezore. Samozrejme, že ste majiteľom auta.
 4. Vaše auto bude fotografované a inzerované na našej vlastnej webovej stránke. Vytvárame tiež plán predaja vášho auta a inzerujeme vaše auto prostredníctvom inzerátov a webových stránok doma iv zahraničí.
 5. Pri predaji auta sa dohodnutá suma prevedie na váš bankový účet.
 6. Pripravujeme všetky doklady pre nového majiteľa vozidla, prepravujeme vozidlo, ak chceme, a zašleme vám upozornenie poštou.

Existujú nejaké náklady predajom môjho auta cez zásielku?

NIE nie sú žiadne dodatočné náklady. Zostanete majiteľom auta, až kým nebude auto predávané. Počas zásielky by ste mali byť poistení vozidla. V prípade potreby ste zodpovední za akékoľvek náklady, ktoré vznikli pri opravách vozidla (napr. Prázdnu batériu) a / alebo obnovenie osvedčenia APK / MOT počas zásielky. Opravy sa vykonajú len s vaším súhlasom.

Aké sú príjmy E & R Classics?

Propagujeme Vaše auto na sumu vyššiu ako je dohodnutá cena zásielky na pokrytie nákladov, ako je nájomné v našej predajni, osobné náklady atď. Je to tak jednoduché!

Vyplňte tento formulár, vždy vás budeme kontaktovať.
V závislosti na vašej ponuke a cenách sa môžeme rozhodnúť pre kúpu auta
alebo navrhnúť, aby vaše auto v zásielke predať za vás.
Zavolajte nám, ak máte akékoľvek otázky: + 31 416 751393