NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


1962 Alfa Romeo Giulietta Sprint Špeciálne

1962 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale by znamenalo koniec výroby tejto trate, pred uvedením Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale. S jednotkami 1366 vyrobenými z 1957 do 1962, je Giulietta SS považovaná za jednu z najkvalitnejších klasických automobilov Alfa Romeo na súčasnom trhu. Vybavený dvojvalcovým štvorvalcovým motorom Alfa Romeo so zdvihovým objemom 1290cc a duálnymi karburátormi Weber, toto vozidlo mohlo dosiahnuť maximálnu rýchlosť takmer 120mph.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

ER Classics Vám rád pomôže nájsť 1962 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale. S radosťou vám poskytnú niekoľko cenných tipov, aby ste sa mohli rozhodnúť. Jedným z najväčších tipov je zabezpečiť, aby ste mali akýkoľvek potenciálny nákup kontrolovaný na poškodenie hrdzou. Tieto vozidlá sú náchylné k hrdzaveniu a podlahové krytiny sa javia ako prvé miesto, ktoré má známky opotrebenia. Budete tiež chcieť skontrolovať poškodenie kolízie, ako aj akékoľvek mechanické alebo elektrické problémy. Pre viac informácií, neváhajte kontaktovať ER Classics Holland dnes.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj