NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


1963 Alfa Romeo Giulia Spider

Alfa Romeo Giulia debutovala v júni 1962 s uvedením Alfa Romeo Giulia TI Berlina. Mal väčší priestor a bol často nazývaný 3 box saloon s nebývalým štýlom. Model 1963 Alfa Romeo Giulia Spider bol prvý, ktorý bol vybavený prevodovkou s rýchlosťou 5 a trupom zberajúcej zóny. Poháňaný motorom 1570cc s výkonom 92, prvým modelom na debut bol sedan. Iné varianty by pokračovali pod názvom Giulia TI. Aj počas 1962 bol predstavený model Giulia TZ, ktorý bol zameraný na motorsport. 1963 uvidí vydanie Giulia TI Super, z ktorého boli postavené len jednotky 500. Premýšľate o kúpe 1963 Alfa Romeo Giulia Spider Cabrio? Ste na správnom mieste, kde sa môžete dozvedieť viac o tomto klasickom Alfa Romeo!

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Keď ste pripravení zakúpiť 1963 Alfa Romeo Giulia Spider, je dôležité pochopiť model, ktorý hľadáte, či je to štandardný Giulia TI alebo jedna z Super edícií. To môže byť trochu mätúce pre tých, ktorí nemusia byť príliš oboznámení s terminológiou. Najbezpečnejším spôsobom, ako určiť model, na ktorý sa pozeráte, je porovnať čísla motora a podvozku so záznamami Alfa Romeo. Rovnako ako u všetkých klasických áut Alfa Romeo, 1963 Alfa Romeo Giulia Spider je náchylný k hrdzaveniu. Vždy sa uistite, že máte dôkladný pohľad na podložky, ako aj na celkový stav tela. Ak má predávajúci dokumentáciu týkajúcu sa histórie alebo údržby, môže to byť užitočné pre pochopenie stavu vozidla. Keď ste pripravení preskúmať autá 1963 Alfa Romeo Giulia Spider, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii v ER Classics Waalwijk, prečítajte si online inventár.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj